Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum samochodowe >


Odpowiedz
 
 
10-24-2014, 00:13
DonPedro DonPedro jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Niezawodna nawigacja Polska i Europa

Witam, przymierzam się do zakupu nawigacji i chciałbym sie poradzić was. Może podpowiecie mi jaka navi wam dobrze służy? Chodzi mi o nawigacje która nie ścina się, szybko pracuje itp. Ogólnie chciałbym kupic nawigacje pod europe np gdzie będę mógł kupic większa karte pamięci wgrac mapkę i nawigacja nie będzie się przez to zawieszać. Cena tak do 400zł. Zależy mi przede wszystkim na łatwych i automatycznych aktualizacjach map oraz na stabilności , czyli jak już wcześniej pisałem, żeby się nie zawieszał. Czy możecie polecić jakiś konkretny model z tych tutaj wymienionych [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Lub gdybyśce mogli podesłać jakieś linki linki? Porady?
 
10-24-2014, 12:04
Marrrikka22 Marrrikka22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

NaviExpert to dobra firma, sam mam jej nawigację i jak do tej pory nie było najmniejszych problemów.
 
12-06-2014, 22:26
mocny mocny jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja mam nawigację TomTom, taką jak na tej stronie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i na razie nigdy nie miałem problemu z dojechaniem do celu
 
12-08-2014, 11:27
Wikren22 Wikren22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

TomTom i NavieExpert to dwie najlepsze firmy, jeżeli chodzi o nawigacje. Najlepszą opcją jest nawigacja, która aktualizuje się na bieżąco (informacje o wypadkach, korkach) - można wtedy zaoszczędzić sporo czasu
 
12-09-2014, 08:52
Oveo.pl Oveo.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Jest jeszcze GoClever czy nawigacje firmy Mio- w zasadzie wszystko jest kwestią Twojego budżetu,najlepiej moim zdaniem wybrać nawigacje z dożywotnią aktualizacją map urządzenia na Polske i Europę. teraz w okresie świat na pewno będzie można kupić je taniej w promocji.
 
12-15-2014, 11:13
motosljak motosljak jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja używam Noki i darmowej nawigacji, którą oferują. Jeździłem z nią po Europie i nie zawiodła mnie nigdy.
 
12-16-2014, 07:19
Mulleno24 Mulleno24 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

NaviExpert zazwyczaj posiada najaktualniejsze mapy. Pozdrawiam
 
12-18-2014, 10:05
Fordziarz Fordziarz jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja korzystam ogólnie z Yanosika jeżdżąc po Polsce niestety nie wyjeżdżam za granicę za często, raz byłem i dostałem firmową i nie pamiętam jak się nazywa.
 
01-09-2015, 08:26
Qnc22 Qnc22 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Yanosik to super aplikacja jak jeżdżę po mieście to mam ją cały czas włączone. Na prawdę jestem w szoku że tak dobrze się spisuje
 
01-25-2015, 09:47
gandi gandi jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja podczas ostatniej podróży wakacyjnej samochodem używałem nawigacji TomToma. Bardzo dobrze się sprawdziła podczas przejazdu przez łącznie 4 kraje europejskie. Najbardziej pasowała mi opcja kiedy dojeżdżałem do jakiegoś rozbudowanego skrzyżowania pokazywała na animacji jak mam się ustawić tzn na którym pasie ruchu. Dla mnie super.

A po Polsce korzystam z nawigacji wbudowanej w telefon od google maps daje radę.
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Re: HOLOWANIE-SZCZECIN,POLSKA,EUROPA- TANIO I SOLIDNIE - >> Jako nieliczni mozemy holowac nawet dwa samochody jednoczesnie przewozac >> szesciu pasazerów. Mam bardzo zle dośiwadczenie z tą firma... Forum samochodowe
Przewóz motocykli quadów paczek Polska - Anglia - Polska - Świadczymy usługi transportowe paczek, motocykli, quadów, mebli, palet, części samochodowych jak i kompleksowe przeprowadzki dla firm i osób... Forum motocyklistów
Sprinter 906 USA a EUROPA - Hej Znacie roznice miedzy sprinterem kupionym w Europie a sprowadzonym z usa? Np w Europie model 316cdi ma poj 2,2 i 160km a z USA 316crd to 3.0l i... Forum samochodowe
Europa - Cypr - Witam koledzy wybieram się z Londynu na Cypr jadę dostawczkamiem 3,5 t, jak najlepiej się przedostać tam. Może ktoś jeździł tam autem wszelkie... Forum samochodowe
jaki atlas - Polska i Europa - Witam Chce kupic samochodowy atlas Polski oraz Europy. Jakie wydawnictwa polecacie? Uprzedzajac pytania - na codzien jezdze z TomTom ale jak to... Forum samochodowe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:44.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.