Forum Kierowców > Forum motoryzacyjne > Forum motocyklistów >

  • Motocykl 125 do 5 tys
    Cześć, Co byście poradzili? Chcę kupić motocykl do 125 pojemności, ale nie chcę płacić więcej...
  • Gdzie dobry serwis motocyklowy w Wawie?
    hej Szukam dobrego i TANIEGO serwisu motocyklowego w południowo-wschodniej części...
  • odzież motocyklowa
    Witam. Znacie jakieś dobre sklepy z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi? W Internecie jest dużo...
  • Instrukcja.
    Witam.Szukam instrukcji i serwisówki po polsku Yamaha Drag Star 650.Może ktoś mógłby...

Odpowiedz
 
 
10-31-2014, 20:07
KrzysiekW KrzysiekW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie Dla szukających odzieży motocyklowej

Jakby ktoś szukał kompletu - kurtka plus spodnie to w Honda Plaza jest promoćja 1 15% na komplet odzieży z sympatexu.
Tutaj więcej szczegółów dla facebookowiczów [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
11-03-2014, 12:52
drewienko drewienko jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Nieżle, ale czy to jest odzież z górnej półki?
 
12-02-2014, 15:43
KrzysiekW KrzysiekW jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

To jest bardzo dobra odzież.
Ale wiem, że oni też potrafią zamówić i ścviągnąć coś dla konkretnego klienta (np. nietypowy rozmiar), sprzedaje u nich bardzo konkretna dziewczyna, która bardzo dobrze zna się na akcesoriach i odzieży moto - najlepiej, jak poszukuesz czegoś konkretnego to zadzwonić 22 431 00 00.
 
12-03-2014, 09:55
mishka mishka jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Akurat tego szukałem dziękówka !
 
12-10-2014, 07:14
Moto-Center.pl Moto-Center.pl jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o dobrą,markową odzież dla motocyklisty w niższej cenie,to warto zajrzeć także do nas. Teraz z okazji świąt przygotowaliśmy Kilka bardzo ciekawych promocji. Zawsze służymy swoją radą i pomocą na forum.
 
02-11-2015, 12:56
Faworek91 Faworek91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

super porady Tego właśnie szukałem. Zbliża się pomału sezon na motocykle więc trzeba się w co nie co zaopatrzyć
 
02-18-2015, 08:56
galos galos jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Ja rzeczy dla siebie kupuje tylko na Motomania24. bardzo dobra jakość i dobra komunikacja z nimi. Kiedyś kupowałem w jakimś podrzędnym sklepiku i faktycznie tamta odzież pozostawiała wiele do życzenia. Teraz przynajmniej mam porządną i na długi czas. Tu macie ofertę [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
 
02-26-2015, 14:03
Artur91 Artur91 jest off-line
Junior Member
 
Domyślnie

Bo pewnie słabo szukasz na pewno można gdzieś tam znaleźć, sezon coraz bliżej więc trzeba się pospieszyć


Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Skocz do forum

Podobne wątki na Forum Kierowców
Wątek Forum
Dla wszystkich szukających pięknych 600-tek FZ6 - Witam! Dawno nie było mnie na forum . Tym razem załączam link do aukcji - piękna wersja ,rzadkie malowanie. ... Forum motocyklistów
Przykry zapach kurtki motocyklowej - W dniu 03.06.2011 23:12, Kuczu pisze: > W dniu 2011-06-03 21:56, Marek M pisze: >> Witam, wiadomo ze kurtke mozna wyprac chociazby od wewnatrz, i... Forum motocyklistów
Ankieta dot. odzieży motocyklowej - Użytkownik "Magda" napisał w wiadomości grup dyskusyjnych:im0b63$7rt$1@inews.gazeta.pl... Cześć Wszystkim Przygotowuję badania odzieży... Forum motocyklistów
Kurs Fotografii Motocyklowej - Witam wszystkich Na stronie www.motovoyager.pl znalazłem ogłoszenie o DRUGIM już organizowanym przez nich, kursie fotografii. Pieniądze za kurs... Forum motocyklistów
Kurs Fotografii Motocyklowej - Witam wszystkich, na stronie www.motovoyager.pl znalazłem informację o DRUGIM już organizowanym przez nich kursie. Koszt niewielki ale bardziej... Forum motocyklistów


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:17.

Statystyki forum
Wątków:
Postów:
Ostatnie dyskusje
Partnerzy
vBSkinworks
Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.