Forum Kierowców

Forum Kierowców (http://www.forumkierowcow.pl/index.php)
-   Forum samochodowe (http://www.forumkierowcow.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Wypożyczalnia samochodów Warszawa ... czy to możliwe?? (http://www.forumkierowcow.pl/showthread.php?t=18378)

89zl 07-22-2010 23:05

Wypożyczalnia samochodów Warszawa ... czy to możliwe??
 
Firma uzycza auta MITSUBISHI COLT za cene 89zl brutto na dobe . Wszystkie auta sa bez limitu KILOMETROW. Auta nowe , z Klimatyzacja. Mozna rowniez wypozyczyc jako auto zastepcze - wystwiaja f-ry VAT

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Kramarzyk 07-23-2010 14:01

W zasadzie mozliwe. A ogloszenie nie jest "od 89zl??? Wiem ze smarty w Wwa wypozyczaja za mniej wiecej ta kwote.

gobus1 11-04-2010 10:41

Wynajem busów z kierowcą Warszawa minivanów Łódź
 
Internetowy serwis przewozowy GoBus.pl to - darmowa wycena i łatwy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] z kierowcą Warszawa na rózne okazje:
- dowóz osób na lotnisko, transfery na lotniska krajowe i międzynarodowe
- transport osób na imprezy kulturalne, koncerty, bankiety
- obsługa transportowa konferencji naukowych
- obsługa imprez okolicznościowych na śluby wesela
- przewozy od drzwi do drzwi
- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Łódź na przewóz delegacji
- obsługa przewozowa wydarzeń i imprez biznesowych
- oraz inne przewozy osobowe
- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i motocykli

GoBus.pl skupia najlepsze firmy przewozowe w Twojej okolicy.
Tel. (22) 389-6866

Edek38 11-04-2010 12:57

Wejdź na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i weź udział prostym konkursie to za 10 000 zł będziesz mógł wyporzyczać fury przez rok :)

marcin0987 08-27-2012 17:07

Jeżeli ktoś poszukiwałby [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] to ja mogę polecić [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam.

Maja Kowalczyk 09-03-2012 22:09

Do kompletu tani wynajem przyczep ;-)
 
Całodobowa [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] oferuje przyczepy towarowe a także specjalistyczne. Wynajmujemy lawety, autolawety a także przyczepki do transportu motocykli i maszyn budowlanych. Wynajem krótko i długoterminowy. Wszystkie oferowane przyczepy są znanych producentów i wysokiej jakości. Atrakcyjne ceny wynajmu autolawet. Zapraszamy serdecznie!

KrzychD 11-27-2012 09:58

Jeśli chodzi o tanią i dobrą wypożyczalnię samochodów w Poznaniu to ja polecam Auto Centrum Baranowski. Brałem od nich samochód dwa razy (Opel Astra). Mają proste i czytelne procedury - żadnej kaucji i żadnego limitu kilometrów. Auta świetnie utrzymane, wszystkie z klimą. Ludzie z obsługi wypożyczalni bezproblemowi i elastyczni. Za 1 dzień wynajmu płaciłem 69 zł netto (cena zależy od długości okresu wynajmu). Dla mnie ważne, że [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ma system rezerwacji online a tak właśnie jest u Baranowskiego.

Namiary na wypożyczalnię:

Auto Centrum Baranowski
os. Wichrowe Wzgórze 10A
61-674 Poznań
‎tel. 61 820 89 61

Jmodo 12-05-2012 15:17

Pamiętajcie, że musicie jeszcze kaucję wpłacić - a ta czasem wynosi 2-3 tys. zł.

W Polsce najem aut i tak jest drogi w porównaniu z zagranicą i siłą nabywczą naszych portfeli.

czarnaperła88 12-09-2012 20:44

wypożyczalnia samochodów
 
ależ możliwe ;) ja wynajmowałam samochód w firmie Boja Rent a Car w Krakowie, ale możliwość wynajmu jest również w Katowicach, Warszawie, Rzeszowie (z tego co się orientuje). Polecam tą firme, obsługa profesjonalna, bardzo miła, samochody zadbane, pełen bak i możliwość jazdy za granice bez problemów!!
dla zainteresowanych podaje link do stronki :)) : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Paloma 12-18-2012 17:19

dzisiaj wszystko jest możliwe


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:57.

Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.