Forum Kierowców

Forum Kierowców (http://www.forumkierowcow.pl/index.php)
-   Forum samochodowe (http://www.forumkierowcow.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Gdzie tanie OC / Porownywarki cen OC ? (http://www.forumkierowcow.pl/showthread.php?t=8940)

Szczepan90 01-26-2010 09:37

Najtaniej w AXA Direct
 
Najtańsze ubezpieczenie polisa OC AC na rynku jakie znalazłem to AXA Direct. Jak mi przyszło z PZU 1350zł do zapłaty za OC z 5% zniżką, to mnie krew zalała, kiedy rok wcześniej płaciłem 1340!! Od razu zrezygnowałem z tej ubezpieczalni i zaczęłem szukać czegoś tańszego. No i chyba w tej chwili Axa to najtańsza ubezpieczalnia; 550zł. za rok!! Do tego dobrałem sobie 2 pakiety assistance: od pożaru i pomoc w razie awarii; 650zł. Z tego drugiego już zdążyłem skorzystać, kiedy mi się auto rozkraczyło podczas wakacji- czekałem godzinke na zadupiu i miałem darmowe holowanie do mechanika. Moim zdaniem OC byle najtańsze, bo pieniędzy w razie stłuczki i tak ze swojej nie dotanę. ;) więc g... mnie obchodzi reszta. Wszystko załatwiłem nie wychodząc z domu, wpisałem tylko dane na stronie Axa (można też telefonicznie) i po kilku dniach przyszły papiery. Z AC nie korzystam, ale w przyszlym roku wezmę bo naprawdę razem z OC to tanio w porównaniu do konkurencji. Można też powołać się na czyjś numer polisy, wtedy przy OC jest 50zł zniżki, a przy AC 100zł. Ja o tym nie wiedziałem przy zakupie polisy niestety. ;)

PS. Jeżeli ktoś nie ma znajomego w AXA mogę podać mój numer polisy - BA1211932/09

grzeg1968 04-07-2010 09:11

Wkrótce na moim blogu pojawi się zestawienie ofert AC i OC. Jakiś czas temu porównałem Assistnace, tak więc zainteresowanych zapraszam na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

volver 04-18-2010 14:52

inne produkty
 
Coraz lepszy wzięciem dla osób, których nie stać na standardowe ac, stają się oferty okrojone lekko jak Minicasco, a te doświadczone , dobre firmy, z solidnym zakresem je oferują.

kama 04-18-2010 14:57

Z tego co ja czytałam, to choćby w pzu można sobie wybrać tylko niektóre elementy z oferty i w ten sposób stworzyć sobie swój pakiet ubezpieczeniowy. Moim zdaniem bardzo dobra sprawa

volver 04-18-2010 15:00

oc
 
Zdecydowanie jest to korzystne rozwiązanie bo kupujemy tylko to czego naprawde chcemy i potrzebujemy, a nie to co naf ubezpieczyciel narzuca.

kama 04-26-2010 09:51

Fakt, w końcu nie trzeba płacić za coś, z czego nie skorzystamy, na pewno wyjdzie taniej

grzeg1968 04-28-2010 09:56

Zgadzam się. Najważniejsze, żeby dobrze dobrać ofertę do swoich kryteriów. Szkoda tylko, że porównywarki podają, tylko zbliżone kwoty składek np. OC. KażdeTowarzystwo Ubezpieczeniowe ustala inną kwotę składki, bo każde z nich ustala inne czynnki ryzyka, tak więc niestety kwoty w porównywarkach nie są takie same jak w rzeczywistości.

Tomek47 05-10-2010 16:06

Tanie OC - zniżka
 
DLA UBEZPIECZAJĄCYCH AUTO - KOD ZNIŻKOWY AXA

SPRAWDŹ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ, OBLICZENIE SKŁADKI NA:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Podając nr mojej polisy

BA 1599526/00

uzyskasz zniżkę 50zl na ubezpieczenie Twojego samochodu

Wybierz opcję:

*Nie jestem klientem. Chce powołać się na numer polisy Klienta AXA*

bądź:
- zadzwoń: 19522 - bezpłatna infolinia

Dzwoniąc ważne jest abyś także podał, że chcesz się powołać na nr polisy znajomego
BA 1599526/00 bo tylko wtedy dostaniesz zniżkę.

AXA obdarowuje obydwie strony. Ty otrzymasz zniżkę przy zawieraniu polisy a ja bon.

ubezpieczenie_oc_ac 05-18-2010 12:50

Polecam ubezpieczenie w AXA DIRECT. Przejrzysty i niedługi kalkulator, bardzo uprzejmi i pomocni doradcy na infolinii.
Dodatkowo powołując się na numer polisy AC1441907/00 otrzymasz zniżkę:
50zł na ubezpieczenie OC
100 zł na pełny pakiet (OC+AC)
Szybka i uczciwa likwidacja szkód.
Polecam!

kashmir 05-30-2010 22:38

Jak zależy ci na SZYBKIEJ likwidacji szkód,
to najlepiej zgłaszać ją drogą internetową


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:02.

Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.