Forum Kierowców

Forum Kierowców (http://www.forumkierowcow.pl/index.php)
-   Forum samochodowe (http://www.forumkierowcow.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   WYmiana silnika oponie o firmie (http://www.forumkierowcow.pl/showthread.php?t=34616)

Marek Dyjor 07-06-2012 03:57

WYmiana silnika oponie o firmie
 
Czy ktoś miał doświadczenia z firmą z nowego sącza

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

względnie

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]



grzech 07-06-2012 08:21

Re: WYmiana silnika oponie o firmie
 
On 6 Lip, 05:57, "Marek Dyjor" <[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].pl> wrote:
> Czy ktoś miał doświadczenia z firmą z nowego sącza
>
> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
>
> względnie
>
> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


a to w jakimś aucie?

grzech
626

07-06-2012 12:07

Re: WYmiana silnika oponie o firmie
 
Użytkownik "Marek Dyjor" <[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].pl> napisał w wiadomości
news:jt5nnn$2dt$[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].gda.pl...
> Czy ktoś miał doświadczenia z firmą z nowego sącza
>
> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
>
> względnie
>
> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


O nowym sączu nie słyszałem, istnieje za to Nowy Sącz. Ta firma jest z
Florynki, a to wiocha oddalona od Nowego Sącza o jakieś dwadzieścia parę -
trzydzieści kilometrów, bliżej im do Krynicy.
We Florynce mieszkały hordy Łemków (do akcji "Wisła"), teraz mieszkają całe
stada Cyganów i jakaś firma deweloperska stawia tam drewniane domy
kanadyjskie z prefabrykatów, które potem wichura roznosi po całej okolicy -
a te ocalałe padają ofiarą wspomnianych Cyganów po każdej z tych wichur.
Poza tym nie da się niczego powiedzieć o Florynce, no chyba, że dość tam
ładnie.

--
MW


Iglo 07-08-2012 20:41

Re: WYmiana silnika oponie o firmie
 

> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Heh, większość zajechanych motorków to uwielbiane TDI..

Greg- 02-26-2015 22:08

Nie polecam firmy wymiensilnik.pl
 
Kategorycznie odradzam! Ostatnio oddałem tam Touarega do wymiany silnika. Wcześniej ponad miesiąc czekałem na termin. Powiedziano mi że wymiana potrwa tydzień. Minął tydzień, minął drugi i nic, nawet nikt nie zadzwonił. Przez kolejne dwa tygodnie ja dzwoniłem i zawsze słyszałem że auto wymaga jeszcze tylko regulacji. W końcu mój telefon zadzwonił, pomyślałem że w końcu jest gotowy. Niestety. Pan w słuchawce oznajmił mi że właśnie rozbił mój samochód. Głupie tłumaczenia że musiał się przejechać aby go sprawdzić. Okazało się że wypadek był w Nowym Sączu tj. 30km od warsztatu, a samochód prowadziła żona mechanika. Oczywiście bez dowodu rejestracyjnego, ubezpieczenia i mojego upoważnienia. Właściciel oddając mi rozbite auto oczywiście zażądał całości zapłaty za wymieniony silnik i nie poczuwał się do odpowiedzialności za wypadek. Pokazał mi oświadczenie sprawcy wypadku i stwierdził że naprawię go sobie z pieniędzy z ubezpieczenia. Podejrzane oświadczenie podobnie jak cała firma. Sprawca ubezpieczony w jakiejś litewskiej firmie Reso. Nigdzie nie chcą naprawić mi auta bezgotówkowo. Likwidator szkody przysłał kosztorys który w warsztacie wywołał śmiech na pół godziny. Tak mnie załatwili.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:23.

Forum korzysta ze skryptu vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.